Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Енергоефективний господарський пилосос Kärcher WD 3 V-17/4/20 забезпечує високу силу всмоктування при низькій номінальній споживаній потужності - всього 1000 Вт. Оптимальне поєднання всмоктуючого шланга і насадки для підлоги зі вставками гарантує відмінні результати збору будь-якого сміття — сухого і вологого, великого і дрібного. Цей пилосос для вологого і сухого прибирання відрізняється компактними розмірами і оснащений міцним пластиковим сміттєзбірником об'ємом 17 л, 4-метровим кабелем, 2-метровим всмоктувальним шлангом і фільтр-мішком з нетканого матеріалу. Нерозбірний патронний фільтр дозволяє без заміни фільтра чергувати сухе та вологе прибирання. Функція видування полегшує очищення важкодоступних місць. Для зручного та компактного зберігання шланг підвішується на моторній частині, кабель фіксується на спеціальному гаку, а подовжувальні трубки та насадка для підлоги закріплюються на відбійнику. Замки Pull & Push забезпечують легке та швидке приєднання та від'єднання сміттєзбірника. Знімна рукоятка дозволяє підключати насадки безпосередньо до шлангу, що всмоктує. Плоска верхня панель моторної частини призначена для розміщення інструментів та дрібних деталей, а ергономічна ручка забезпечує зручне перенесення пилососу. Особливості та переваги Патронний (картриджний) фільтр Для чергування операцій вологого та сухого прибирання без заміни фільтра. Прості установки та від'єднання фільтра шляхом повороту, без використання додаткового фіксуючого елемента. Зручне та практичне зберігання кабелю та аксесуарів Зручне та компактне зберігання приладдя та їх постійне знаходження під рукою. Безпечне зберігання з'єднувального кабелю на вбудованому гаку. Зберігання шлангу, що всмоктує, на корпусі пристрою Компактне підвішування шлангу, що всмоктує, у верхній частині апарата. Простота фіксації, зручність як для правшів, так і для шульг. Панель для укладання дрібних предметів Для надійного укладання інструментів та дрібних предметів (цвяхів, шурупів тощо). Практична функція видування Практична функція видування допомагає скрізь, де не вдається пропилососити Легке видалення бруду, наприклад з гравійної доріжки. Флісовий фільтр-мішок 3-шаровий нетканий матеріал виключно міцний на розрив. Для тривалої роботи зі стабільною силою всмоктування та ефективною фільтрацією пилу. Можливість закріплення рукоятки на корпусі пилососа Під час перерв у роботі рукоятка швидко закріплюється у верхній частині пилососа. Оптимальне поєднання апарату з всмоктувальним шлангом та насадкою для підлоги Забезпечує оптимальні результати збору будь-якого сміття – сухого чи вологого, великого чи дрібного. Максимальна зручність та універсальність у використанні. Система блокування "Pull&Push" Для простого, швидкого та надійного відкривання та закривання контейнера Ергономічна ручка для перенесення Можливість легкого та зручного транспортування апарату. Технічні характеристики Номінальна потужність споживання (Вт) 1000 Потужність всмоктування (Вт) 230 Розрідження (мбар) макс. 230 Витрата повітря (л/с) макс. 45 Об'єм сміттєзбірника (л) 17 Матеріал контейнера для сміття Пластик Колірна частина Моторна частина Жовтий Контейнер Жовтий Відбійник апарата Жовтий Довжина кабелю (м) 4 Номін. діаметр аксесуарів (мм) 35 Напруга (В) 220 / 240 Частота (Гц) 50 / 60 Рівень звукового тиску (дБ(А)) 74 Колір Жовтий Маса (без приладдя) (кг) 4,536 Вага (з упаковкою) (кг) 6,6 Розміри (Д) 492 Комплектація Довжина всмоктуючого шланга: 2 м Тип всмоктуючого шланга: з вигнутою рукояткою Матеріал всмоктуючого шланга: Пластик Знімна ручка Кількість всмоктувальних трубок: 2 шт. Довжина всмоктувальних трубок: 0.5 м Номінальний діаметр всмоктувальних трубок: 35 мм Матеріал всмоктувальних трубок: Пластик Насадка для вологого та сухого прибирання: зі вставками Щілинна насадка Патронний (картриджний) фільтр: Целюлоза Флісовий фільтр-мішок: Оснащення Поворотний вимикач (вкл./вимк.) Функція повітродувки Закріплення рукоятки у верхній частині апарата Зберігання всмоктуючого шланга на корпусі пристрою Додаткові тримачі для приладдя у верхній частині апарату Простір для зберігання дрібних деталей Складна ручка для перенесення Удароміцний бампер по периметру Колеса без блокування: 4 шт. Області застосування Тераси Інтер'єр автомобіля Гараж Прибирання у майстерні Прибирання у підвалі Рідини Прибирання на вході до будинку Прибирання у майстерні
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 328 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витрата повітря (л/с) | макс. 45 |
| Висота | 492 см |
| Довжина | 349 |
| Довжина шнура | 4 шт. |
| Довжина всмоктуючого шлангу | 2 м |
| Ємність бака | 17 л |
| Вага без приладдя | 4.536 кг |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна потужність (W) | 1 кВт |
| Номінальний діаметр подовжувальних трубок | 35 мм |
| Розрідження | 230 мбар |
| Тип призначення | Професійний пилосос Karcher WD 3 V-17/4/20 : 1000 Вт, 17л (1.628-130.0) |
| Частота струму | 50 |
| прибирання | сухого та вологого прибирання |
- Ціна: 4 499 ₴










