-20%


Портативна зарядна станція PremiumPower PB2000N, 2/4 кВт, 3, 7 V, 600 Ач (PB2000N)
49 873,75 ₴
39 899 ₴
- В наявності
- Код: to-PB2000N
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний зарядний пристрій PremiumPower PB2000N PremiumPower PB2000N – це потужна та багатофункціональна переносна зарядна станція, яка може бути автономним джерелом живлення для широкого спектру електричних пристроїв як на природі, так і при аварійних відключеннях електрики. Додаткові особливості Забезпечує чисту синусоїду вихідної напруги – критично для чутливої електроніки (ноутбуки, фото/відео обладнання). Способи заряджання Пристрій можна заряджати трьома способами: Від мережі 220 В (AC) - ~7-8 год Від сонячної панелі - ~9-12 год (в залежності від умов) Від автомобільного прикурювача (12 В) - ~9 година 600 Ач,2200 Вт/год Номінальна потужність, Вт 2000 Максимальна (пікова) потужність, Вт 4000 Розетки змінного струму, В 2*230 Частота, Гц 50 Виходи 2*USB,1*USB 3.0,1*Type C,4*DC 12V Способи годину. орієнтовно 7-8 Час зарядки від сонця, год. орієнтовно 9 Час зарядки від авто, год. орієнтовно 9 Габаритні розміри, мм 320*230*320 Вага, кг 18.5 Комплектація ✔ Зарядний пристрій від мережі - 1 шт; ✔ Зарядний прилад від авто – 1 шт; Габаритні розміри упаковки PB2000N Довжина, мм Ширина, мм Висота, мм 320 230 260
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Зарядка батареї | Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки, Від мережі |
| Кількість розеток | 2 |
| Роз'єми | USB, Розетка AC 220В, USB Type-A, Type-C |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Вага | 18.5 кг |
| Ємність акумулятору | 600 мА/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність, Вт·год | 4000 Вт |
| Вхідна напруга | 220 |
| Вихідна напруга | 220 |
| Захист від короткого замкнення | Да |
| Захист від надмірного розряджання | Да |
| Захист від перенапруги | Да |
| Номінальна потужність, Вт | 2000 Вт Вт |
| Тип призначення | Портативна зарядна станція PremiumPower PB2000N : 2/4 кВт, 3,7 V, 600 Ач (PB2000N) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
- Ціна: 39 899 ₴







