-20%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плиткоріз ручний Stark MTC-900 Stark MTC-900 – ручний верстат для порізки плитки для підлоги та настінної. Розрахований на розріз плитки з максимальною довжиною різання 900 мм. Призначений для прямого та діагонального різання керамічної та кахельної плитки. Переваги плиткорізу Stark MTC-900: основа плиткорізу виготовлена з міцного металу для тривалого терміну служби; обладнаний додатковими упорами, що забезпечують стійкість до точної роботи; гальмо каретки для безпечної та якісної роботи; обладнаний напрямною з лінійною розміткою, за допомогою якої легко відміряти потрібний розмір та кут відрізка; ріжучий блок на алюмінієвих підшипниках легко ковзає по рейці для рівного та швидкого відрізу; гострий твердосплавний ролик діаметром 22 мм дозволяє виконати чіткий та чистий розріз. Stark MTC-900 – надійний ручний плиткоріз для швидкої роботи з плиткою безпосередньо на місці укладання. ХАРАКТЕРИСТИКА Довжина різу, мм: 900 Макс. довжина діагонального різу, мм: 635 Розмір плитки, мм: 900х900 Товщина різу плитки, мм: 14 Вага (інструменту), кг: 18,5
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вага | 18.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина різу | 14 мм |
| Максимальна довжина різу | 900 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр різального ролика | 22 |
| Регулювання кута різу, ° | 6 |
| Тип призначення | Професійний ручний плиткоріз Haisser: 1200мм, глибина різу - 15 мм (64036) |
- Ціна: 3 890 ₴

