-20%


Акумуляторна дискова пилка Edon ED OCS-21/180BL (з АКБ 2шт-21V 4 Ah та ЗУ) диск 165/185 мм, диск 185 мм
4 186,25 ₴
3 349 ₴
- В наявності
- Код: to-ED OCS-21/180BL
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пила акумуляторна дискова Edon ED OCS-21/180BL диск 165/185 мм 2 акумулятора 21 В 4 Ач ED OCS-21/180BL – це акумуляторна дискова (циркулярна) пилка виробництва EDON. Вона оснащена безщітковим двигуном з 21-вольтовим акумулятором, діаметр пильного диска 165/185 мм та номінальною швидкістю обертання 3800 об/хв. Ця пилка призначена для виконання прямих та похилих різів у деревині та інших матеріалах. Ця модель часто продається в комплекті з двома акумуляторами ємністю 4 Ач, зарядним пристроєм та пиляльним диском. Характеристики Пила акумуляторна дискова Edon ED OCS-21/180BL Країна реєстрації бренду: Китай Основні характеристики Пила акумуляторна дискова Edon ED OCS-21/180BL Бренд: Едом Призначення інструменту: побутовий Вид пили: дискова столярна Вид живлення: акумуляторний Max число 0 Максимальне число об/хв: до 4000 Зовнішній діаметр диску: 185 мм Посадковий діаметр: 22,2 мм 20 мм Max глибина пропилу 90°: 57 мм Max глибина пропилу 45°: 41 мм Живлення Ємність акумулятора: 4,0 A·год Тип акумулятора 60 хв. Додаткова інформація Гарантія: 12 міс. Додаткові характеристики: Дискова акумуляторна пилка безщіткова Акумулятор 21 В Діаметр пиляльного диска 165/185 мм Номінальна швидкість 3800 об/хв Глибина пропилу: 0 градусів – 57 мм, 45 градусів – 41 мм Країна-виробник: Китай Технічні особливості безінструментальне регулювання захисного кожуха можливість використання напрямної блокування кнопки включення Електронні системи: захист від перевантаження плавний пуск захист від перегріву Електронні системи для акумулятора: індикатор заряду батареї захист від перегріву захист від глибокого розряду батареї індикатор стану заряду роботи з пилососом Захист від пилу: активний захист від пилу Розмір та вага Вага: 3 кг Розмір: 18,5*22,5*32,5 см Комплектація Упаковка: коробка картонна Комплектація: Дискова пилка акумуляторна Edon ED OCS-21/180BL Диск у комплекті. Акумулятор 2шт та зарядний пристрій у комплекті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Виробник | Edon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина пропилу під кутом 45º (мм) | 41 мм |
| Глибина пропилу під кутом 90º (мм) | 57 мм |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Ємність акумулятора | 4 мА/год |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від перегрівання | Да |
| Захист від перегріву | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Максимальна глибина пропилу | 57 мм |
| Максимальна кількість оборотів | 3800 |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Напруга акумулятора | 21 |
| Харчування | Акумулятор |
| Плавний пуск | Да |
| Підключення пилозбірника / пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип призначення | Потужна акумуляторна дискова пила Edon ED OCS-21/180BL (з АКБ 2шт-21V 4 Ah та ЗП) диск 165/185 мм |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| захист від глибокого розряду батареї | Да |
- Ціна: 3 349 ₴




