-18%


Секатор прямий Vitals Master PS-205-01, діаметр різу 5 мм, довжина 205 мм, вага 0.110 кг (163190)
239,25 ₴
195,75 ₴
- В наявності
- Код: to-163190
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Секатор прямий Vitals Master PS-205-01 Vitals Master PS-205-01 - секатор для робіт у саду та на городі. Ідеально підійде для обрізання виноградної лози. Прямі вузькі леза виготовлені з нержавіючої сталі – міцні та надійні. Діаметр різу складає 5,0 мм. Ручки секатора з додатковим покриттям із м'якої гуми, завдяки чому зручно лежать у руці. Особливості прямого секатора Vitals Master PS-205-01 Прямі вузькі леза 70 мм з нержавіючої сталі. діаметр різу, мм 5 Довжина леза, мм 70
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Латвія |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Вага | 0.11 кг |
| Максимальний діаметр реза | 5 мм |
| Виробник | Vitals |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 70 |
| Максимальний діаметр гуми | 5 мм |
| Загальна довжина | 205 |
| Тип призначення | Секатор прямий Vitals Master PS-205-01 : діаметр різу 5 мм, довжина 205 мм, вага 0.110кг (163190) |
- Ціна: 195,75 ₴





