Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надійний насос Einhell GC-DP 7835 це наступне покоління насоса Einhell BG-DP 7535, що відмінно зарекомендував себе. Насос призначений для відкачування забрудненої води з ємностей, резервуарів, затоплених підвалів і т.д. Пропускає частинки діаметром до 35 мм. Оснащений вимикачем поплавця для автоматичного режиму Увімк./Вимк. при різному рівні води. Високоякісні матеріали, наприклад, приводний вал, корпус і всі кріплення виготовлені з нержавіючої сталі - це гарантує не схильність до корозії і довгий термін служби. Корпус насоса Einhell GC-DP 7835 виготовлений з удароміцної пластмаси. Особливості насоса Einhell GC-DP 7835: - Ручка для перенесення (1) - Поплавковий вимикач (2) -Універсальне з'єднання для 1" (25 мм) і 1" (32 мм) шланга, а також зовнішнім різьбленням 33,3 мм - 90 ° кронштейн з 1 " (4) різьбленням (3) - Намотування кабелю живлення на корпус насоса із затискачем (4) - Високоякісне кільце ущільнювача (5) Технічні характеристики насоса Einhell GC-DP 7835: Підключення до мережі: 230В ~ 50Гц Потужність: 150 Вт Потужність: 750 Вт Макс. Висота подачі: 8 м. Макс. глибина занурення: 8 м Температура води: до 35°C Макс. Часток, що пропускаються: 35 мм Точка включення: бл. 50 см Точка вимикання: прибл. 5 см Мін. Глибина відбору води: прибл. 40 мм Мережевий кабель: 10 м H05RN-F Вага нетто: 5 кг Вага брутто: 5,6 кг Розміри в упаковці: 220 x 180 x 390 мм Бренд Einhell Код виробника: GC-DP 7835 Артикул 4170682 Гарантія: 36 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид насоса | Дренажний |
| Якість води | Брудна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Виробник | Einhell |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр перекачуваних частинок | 35 |
| Максимальна глибина занурення | 8 |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 |
| Споживана потужність | 780 |
| Тип призначення | Потужний насос Einhell GC-DP 7835 : 780 Вт (4170682) |
| Частота | 50 |
- Ціна: 2 964 ₴




