-20%


Пила ланцюгова акумуляторна ZEGOR CSPB-21BL-8", шина 20 см (акум 21V 4.0 Ah і зарядне)
2 748,75 ₴
2 199 ₴
- В наявності
- Код: to-CSPB-21BL-8
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ZEGOR CSPB-21BL-8 – компактна та потужна акумуляторна пилка з безщітковим двигуном, ідеально підходить для обрізання дерев, заготівлі дров, будівельних та садових робіт. Завдяки шині довжиною 203 мм, інструмент поєднує високу продуктивність із зручністю використання. Головні переваги моделі містять низький рівень шуму та вібрації, що робить роботу більш комфортною. Унікальна безщіткова технологія підвищує довговічність пристрою та заощаджує енергію. Легка та компактна конструкція забезпечує простоту в керуванні та перенесенні. Акумулятор Li-ion 21 V 4 А/рік; Година заряджання 1,5 години; Довжина шини 203 мм або 8 дюймів; швидкість переміщення ланцюга 396 м/хв; Переваги моделі: Безщітковий двигун – висока потужність, довговічність та низький рівень шуму Компактний та легкий корпус – зручно працювати навіть у важкодоступних місцях. Автоматична мастила ланцюга – знижує знос та підвищує ефективність різання Аварійний стоп Плавний запуск Макітовська посадка акумулятора Робота від акумулятора – мобільність та незалежність від електромережі Зручна ергономічна ручка – комфортний хват та керування. Комплектація Електропили ZEGOR CSPB-21BL-8", Коробка, інструкція для користувача, акумулятор - 1 шт., Зарядний пристрій - 1 шт., Шина - 1 шт., Ланцюг - 1 шт. Технічні характеристики: Напруга: 21 В Ємність батареї: 4 А/год. шини: 8 дюймів - 203 мм Аварійне гальмо: так Плавний запуск: так Масло ланцюга: автоматичне Ємність бака для олії: 20 мл Крок ланцюга 1/4: 1/4 Гарантія: 24 міс
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Об'єм масляного бака | 20 мл |
| Довжина шини | 203 мм |
| Кількість обертів | 5500 об/хв |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 мА/год |
| Напруга акумулятора | 21 |
| Швидкість обертання ланцюга | 6.6 |
| Тип призначення | Пила ланцюгова акумуляторна ZEGOR ZEGOR CSPB-21BL-8" : шина 20 см (акум 21V 4.0Ah і зарядка) |
- Ціна: 2 199 ₴

