
Ланцюгова бензопила Tex.AC 3000 Вт, шина 40 см, модель TA-GS 3000, арт. 00346-SHO
4 123,75 ₴
3 299 ₴
- В наявності
- Код: to-TA-GS3000
Бензопили для домашнього використання TexAC TA-GS 3000 Бензопили TexAC TA-GS 3000 є надійним і ефективним інструментом для різання деревини. Автоматичне мастило ланцюга та антивібраційна система покращують роботу та підвищують комфорт користувача. Модель демонструє відмінну продуктивність та функціональність. Користуватися такою пилкою зможе навіть новачок. Бензопила TexAC TA-GS3000 підходить для різних завдань різання деревини і є надійним помічником у домашньому господарстві. Пила оснащена автоматичною системою змащення ланцюга, яка забезпечує належне мастило для зменшення зносу та підвищення довговічності ланцюга. Це також допомагає знизити тертя та підвищити ефективність роботи. Бензопила ланцюгова TexAC TA-GS 3000 має вбудовану антивібраційну систему, яка знижує вібрацію, що передається на руки та руки користувача під час роботи. Це забезпечує більший комфорт та зменшує втому оператора. Для забезпечення безпеки пила оснащена блокуванням кнопки включення. Це запобігає випадковому включенню пилки і захищає користувача від можливих травм. Бензопила має систему легкого запуску, що спрощує і прискорює процес запуску двигуна. Це заощаджує час і сили оператора при підготовці до роботи. Це дозволяє більш точно і безпечно виконувати різання. Пила оснащена гальмом ланцюга, який миттєво зупиняє рух ланцюга при спрацьовуванні. Це важливий захід безпеки, який допомагає запобігти можливим травмам або нещасним випадкам. Використовується для подачі палива в карбюратор перед запуском двигуна. Він допомагає прискорити процес запуску, створюючи відповідну суміш палива та повітря. ОСОБЛИВОСТІ Це недорога пилка для роботи в домашньому господарстві, на дачі. Проста система управління дозволить навіть новачкові швидко освоїти пилку практично. Швидкий доступ до всіх вузлів для легкого обслуговування пилки в домашніх умовах. Модель обладнана потужним двигуном з великим ресурсом роботи. Система легкого старту забезпечує простий запуск двигуна за будь-яких умов. Існує праймер для попередньої підготовки запуску. Якісна система гасіння вібрації забезпечує комфортну роботу з пилкою. Характеристики Характеристики Tex.AC TA-GS 3000 Модель TA-GS3000 Об'єм двигуна (см/куб) 45 Номінальна потужність (Вт) 3000 Довжина шини ( ″ / мм) 16 / 407 Крок ланцюга ( ″ ) 0,325 Кількість ланок в ланцюгах 6 обертів холостого ходу (м/с) 15 Функція ″Легкий старт″ Є Механічний гальмо ланцюга Є Праймер Є Об'єм паливного бака (мл) 550 Об'єм масляного бака (мл) 260 Вага (кг) 5,5 Гарантія (міс) 24 Комплектація Комплектація Комплектація Комплектація Комплектація Комплектація Комплектація Комплектація Ланцюг 1шт. Захисний кожух 1шт. Дозатор для суміші 1шт. Комплект ключів Є Інструкція Є Гарантійний талон
SHOPOLIFE
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 407 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип товару | Бензопила ланцюгова |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 45 куб. см |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 3000 |
| Тип призначення | Потужна бензинова ланцюгова пила (бензопила) TEX.AC TA-GS 3000: 3000 Вт, шина 40 см (00346) |
| Тип охолодження | Повітряне охолодження |
| Швидкість обертання ланцюга | 15 |
| Кількість ланок в ланцюзі | 64 |
| Товщина ланки ланцюга (мм) | 1,5 |
- Ціна: 3 299 ₴








